Wreszcie czuję, że żyję, czyli mój aktualny rozwój osobisty

Chciałbym poruszyć kwestię mojego rozwoju osobistego. Jak na 26 latka chyba zacząłem dość późno, ale jak to się mówi – „Lepiej późno niż wcale” i z tym muszę się zgodzić. Przeżywam teraz najlepszy okres swojego życia (chyba). Czuję, że żyję, mam świetną pracę połączoną z pasją – ROBIĘ TO CO KOCHAM… kto by tak nie chciał? No co, nie chciałbyś tak jak ja? Robić coś, co sprawia, że masz ogromny uśmiech na twarzy?

Zrozumiałem to. Jutro prowadzę aż 7 treningów personalnych ze swoimi podopiecznymi i co? I wiem, że to będzie cudowny dzień. Poznawanie nowych osób, budowanie relacji, zaufania. Mało tego – jestem odpowiedzialny za czyjeś samopoczucie i stan zdrowia – przecież po to do mnie przyszli. Wątpisz? Spróbuj, a się przekonasz :)

Odkąd stałem się trenerem personalnym (których teraz jest na pęczki), wiem, że to jest coś, co będę robił już do samego końca. Nie chcę niczego innego. Nie dość, że pracujesz ze świetnymi ludźmi, stajesz się również w pewnym sensie ich przyjacielem, kimś, kto ich wysłucha, doradzi i nie tylko w kwestii treningu. Ludzie się otwierają. Ja przez całe swoje życie byłem zamknięty w sobie, ale chyba o tym już wiecie. Wiecie również dlaczego tak było. Od 2 lat wszystko się zmieniło, poznaję nowe osoby, stałem się otwarty na nowe relacje, poznaję masę wartościowych osób, które pozytywnie wpływają na mój rozwój osobisty.

Wiecie co jest świetne? Że moja praca nie przeszkadza mi w budowaniu odpowiedniej sylwetki w przygotowaniach do zawodów. W przyszłym roku Mistrzostwa Polski, to już postanowione. Rok budowania masy mięśniowej (aż do końca grudnia) po to, by móc wszystko wyciąć i wyjść z życiową formą na scenę i zrobić swoje.

Rozwijaj się, twórz nowe rzeczy, bądź kreatywny i ciesz się z życia.

Źródło: trenermaksym.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Dlaczego nie powinniśmy rezygnować z rozgrzewki? Jak prawidłowo rozpocząć trening? Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu 5 powodów, dlaczego crossfit jest lepszy od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni Trening fitness Izabel Goulart – najbardziej wysportowanej modelki świata Najlepsza godzina na trening? Kiedy trenować? Massy Arias: fitness receptą na depresję Sekrety skutecznego treningu według trenerów gwiazd Nie możesz nabrać masy mięśniowej? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów Ten trening na pewno cię zmęczy! I spali mnóstwo kalorii Aerobiczna szóstka Weidera 4 najlepsze sporty dla kobiet Skalpel. Zasady treningu Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska – trenerka wszystkich Polek Co to jest burpees? Magnez a mięśnie Jak prawidłowo zrobić plank? Ćwiczenia na zgrabne pośladki Błędy, jakie najczęściej popełniamy podczas biegania Skalpel. Rezultaty treningu z Ewą Chodakowską Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu? 10 zalet jazdy na rowerze Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Najczęstsze błędy po treningu

Popularne w tym tygodniu:

Kiedy warto skorzystać z usług trenera personalnego?