Wreszcie czuję, że żyję, czyli mój aktualny rozwój osobisty

Chciałbym poruszyć kwestię mojego rozwoju osobistego. Jak na 26 latka chyba zacząłem dość późno, ale jak to się mówi – „Lepiej późno niż wcale” i z tym muszę się zgodzić. Przeżywam teraz najlepszy okres swojego życia (chyba). Czuję, że żyję, mam świetną pracę połączoną z pasją – ROBIĘ TO CO KOCHAM… kto by tak nie chciał? No co, nie chciałbyś tak jak ja? Robić coś, co sprawia, że masz ogromny uśmiech na twarzy?

Zrozumiałem to. Jutro prowadzę aż 7 treningów personalnych ze swoimi podopiecznymi i co? I wiem, że to będzie cudowny dzień. Poznawanie nowych osób, budowanie relacji, zaufania. Mało tego – jestem odpowiedzialny za czyjeś samopoczucie i stan zdrowia – przecież po to do mnie przyszli. Wątpisz? Spróbuj, a się przekonasz :)

Odkąd stałem się trenerem personalnym (których teraz jest na pęczki), wiem, że to jest coś, co będę robił już do samego końca. Nie chcę niczego innego. Nie dość, że pracujesz ze świetnymi ludźmi, stajesz się również w pewnym sensie ich przyjacielem, kimś, kto ich wysłucha, doradzi i nie tylko w kwestii treningu. Ludzie się otwierają. Ja przez całe swoje życie byłem zamknięty w sobie, ale chyba o tym już wiecie. Wiecie również dlaczego tak było. Od 2 lat wszystko się zmieniło, poznaję nowe osoby, stałem się otwarty na nowe relacje, poznaję masę wartościowych osób, które pozytywnie wpływają na mój rozwój osobisty.

Wiecie co jest świetne? Że moja praca nie przeszkadza mi w budowaniu odpowiedniej sylwetki w przygotowaniach do zawodów. W przyszłym roku Mistrzostwa Polski, to już postanowione. Rok budowania masy mięśniowej (aż do końca grudnia) po to, by móc wszystko wyciąć i wyjść z życiową formą na scenę i zrobić swoje.

Rozwijaj się, twórz nowe rzeczy, bądź kreatywny i ciesz się z życia.

Zobacz również: Jakie są najzdrowsze rodzaje kawy

Źródło: trenermaksym.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ryż, cena, policja, mięso – co mają ze sobą wspólnego? Najlepsze ćwiczenia na triceps dla kobiet i mężczyzn Najlepsze fryzury na siłownię Dlaczego nie ćwiczymy? Najczęstsze wymówki Sauna - przed czy po treningu? Tak ćwiczą sławne modelki Jak ćwiczy Bianca Anchieta – trenerka i modelka bikini fitness? Skok po szczupłą sylwetkę: jumping fitness Sekrety skutecznego treningu według trenerów gwiazd Efekty fat burning Redukcja tkanki tłuszczowej w rytm muzyki. Fat burning Mój pierwszy raz... Majesty Collection. Odzież sportowa Cardio Bunny dla kobiet, które zmieniają świat Za nami pierwsze w historii Tour de Pologne Women! Jak wybrać trenera personalnego? Najlepsze ćwiczenia na każdą partię ciała Jak utrzymać cele fitness? Jedziemy dalej! Kortyzol - hormon stresu Nowa gwiazda świata jogi na Instagramie - Meddy Teddy Efekty pilatesu 4 ćwiczenia pilates na szczupłe uda i łydki Pokemon Go zmusza do aktywności fizycznej Modelki plus-size w kampanii Nike Sports Bra Collection

Popularne w tym tygodniu:

Gdy nie mam ochoty na trening..., czyli jak wytrwać w postanowieniach noworocznych? Trening - kiedy zaczyna się spalanie tłuszczu? Duże bicepsy w 3 prostych ruchach! 7 najczęstszych błędów popełnianych na siłowni Najlepsze ćwiczenia na triceps dla kobiet i mężczyzn Ćwiczenia na uda - jak wysmuklić ich wewnętrzną stronę Kiedy można wrócić do ćwiczeń po porodzie? Najlepsze piosenki do ćwiczeń według użytkowników Spotify Kontrola sylwetki Ćwiczenia weekendowe również obniżają ryzyko zgonu Ćwiczenia na siłowni, które poprawiają zły humor Ryż, cena, policja, mięso – co mają ze sobą wspólnego?